Озаринецький заклад дошкільної освіти Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області

Правила прийому

Правила прийому дітей до дитячого садочка

для того щоб дитину прийняли до дитячого садочка батькам необхідно надати такі документи:

1. Заповнити заяву, щодо зарахування дитини до дитячого садка.
  2. Надати копію свідоцтвпа про народженнчя дитини.
  3. Надати індивідуальну медичну картку дитини, прививочний лист або форму 063
  4. Заповнити всі необхідні анкети, внести повністю всю необхідну інформацію про особливості харчування та життєдіяльності дитини, особливості характеру та інше, для ознайомлення вихователя з інформацією перед тим, як дитина потрапить у групу.
  5. Ознайомитися із пам'яткою для батьків у нашому садку.
  6. Познайомитися із майбутнім вихователем вашої дитини та отримати консультацію про особливості періоду адаптації дитини до дитячого садка.
«Відвідування дитиною дошкільного закладу не звільняє сім’ю від обов’язку виховувати і розвивати її в родинному колі»(стаття 7, пункт 3 «Закону про дошкільну освіту та виховання»)

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.

Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Запізнення — завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.

Ідучи додому з дитячого садка, обов’язково повідомте про це вихователя.

Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.

При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.

Ми просимо Вас: допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафу.

Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, охайною, акуратно та по сезону одягненою. Одяг повинен бути зручним, відповідати погодним та сезонним вимогам.

Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті.

Дайте дитині з собою носовичок.

У шафі дитини  завжди має бути  запасний одяг для групи.

Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів,предметів, які можуть зашкодити життю і здоров’ю дитини.

Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

Пам’ятайте: іграшка дитини — іграшка для всіх! Вона       може зламатися, загубитися. Вихователі за іграшки не відповідають.

У нашому дитячому садку обов’язковими є всі батьківські збори . Якщо з об’єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

За харчування дітей батьки сплачують квітанцію у триденний строк з дня її отримання.

При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертайтеся на прийом до дільничного педіатра, в дитячий садок  дитина з такими симптомами не приймається. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити вихователя.

Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.

Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.

Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, запрошуємо Вас брати в них активну участь.

Просимо Вас дотримуватись встановленого режиму дня дошкільного закладу.

У нас в садочку забороняється будь-кому в нетверезому стані забирати дітей.

Будьте взаємовічливими,  дотримуйтесь морально-етичних   норм у спілкуванні!

Приходьте за дитиною у чітко визначений час. Мала дитина дуже переживає, якщо батьки затримуються.